חיפוי קירות

יש כיום מגוון רחב מאד של פתרונות לעיצוב ושדרוג הבית או המרחב שבו אנו נמצאים או עובדים. זה יכול לבוא לידי ביטוי ברהיטים שבהם בוחרים, באלמנטים העיצוביים שמקשטים ומעטרים את קירות הבית וגם בשלל של פתרונות מסוגננים שמשמשים כדרך “להקפיץ” את אותו מראה. חיפוי קירות הוא דרך נוספת לעצב ולסגנן מחדש את המרחב עצמו, דרך שמביאה אתה גם לא מעט יתרונות חשובים. חיפוי הקירות מגיע בתצורות שונות ובשלל של עיצובים והסוד הוא לבחור את זה, המתאים.

לשם מה צריך חיפוי קירות?

חיפוי קירות כשמו כן הוא. הוא משמש כאמצעי לכסות את אותו הקיר או לצפות אותו והוא יכול להיות עשוי מחומרים שונים. בכל הקשור לתחום זה, הרי שישנם לא מעט טרנדים בולטים, שנחשבים כיום לפופולאריים מאד, בעוד שלצדם כאלה שפחות. ישנם חיפויי קירות שיכולים להתאים בעיקר לחללים הפנימיים של אותו מרחב, ויש אחרים שמתאימים לחוץ. ישנו ציפוי קירות, למשל, שיתאים במיוחד לבתים ואחר יתאים לאזורים משותפים, כמו לובי של בניין או אפילו המשרד שבו עובדים. כך או כך, האפשרויות הן רבות ומגוונות ולפני שבוחרים מה שנכון ומתאים, חשוב להבין את התפקיד העיקרי של חיפוי קירות.

אם כן, תפקידו העיקרי של חיפוי או ציפוי קירות הוא לכסות את הקיר, בין אם כדי להשיג אפקט עיצובי מרשים ובין אם כדי להסתיר אלמנטים שונים, שבולטים מדי לעין ועשויים לפגוע במראה הקיים באותו מרחב שבו נמצאים. מכיוון שהקירות מהווים חלק חשוב ובולט מאד בחדרים והן מקיפים אותנו מכל עבר, קשה שלא לשים לב וקשה שלא לתת להם את תשומת הלב הראויה באמצעות פתרונות עיצוב נכונים. אפשר לעשות את זה כמובן על ידי צביעה של קיר בצבעים מיוחדים, על ידי תוספת של אריחים מכל מיני סוגים ואפשר גם בעזרת חיפוי מתאים, שיכול גם לשמש כשכבה המגנה על הקיר, בין אם מפני לחות גבוהה, נוזלים או אדים ובין אם בשל לכלוך שעשוי להצטבר עם השנים.

מהם המקומות המתאימים לשלב בהם ציפוי קירות?

יש סוגים רבים מאד של ציפוי קיר הנבדלים אלה מאלה באופן שבו הם נראים (מבחינה ויזואלית, כאמור) אבל גם בסוגי החומרים שמהם הם עשויים. יחד עם זאת, ישנם כמה מקומות עיקריים, המתאימים לשילוב של ציפוי קירות, כזה שיספק מענה מתאים לאורך שנים. מכיוון שמדובר, כאמור, באלמנט דקורטיבי בפני עצמו, חיפוי קירות הוא דרך נפלאה לשדרג את חדרי הבית השונים, ביניהם חדרי הילדים, למשל, וגם חדר ההורים. במקום לתלות תמונות רבות או לחפש מדבקות שיוסיפו צבע ועניין, אפשר לחבור לחדרים הללו חיפוי קירות משגע בהתאמה מלאה. ציפוי קירות יכול להתאים גם למקומות ציבוריים וגם למשרדים. אפשר למשל לצפות את ארון החשמל במסדרון שבבניין המשותף שבו עובדים או מתגוררים ואת את קירות המסדרון עצמו כדי לקבל אפקט של “ואוו”.

כיצד משלבים נכון חיפוי קירות בבית או במרחב הציבורי?

שילוב נכון של חיפוי קירות בבית או במרחב הציבורי מתחיל בהגדרת הסגנון העיצובי הקיים או זה שבו מעוניינים. לכל ציפוי קירות אפקט אחר וכל אחד כזה מביא אתו סטייל שונה. על הציפוי שבו בוחרים להשתלב כהלכה במראה הקיים או ליצור אחד חדש, מוצלח יותר. אם בוחרים חיפוי קירות חדרי ילדים, יש לוודא שהציור וגם העיצוב שלו יתאימו לסגנון העיצובי של החדר וידברו גם בשפה עיצובית שתואמת לגילאים הצעירים. לקבלת אפקט מרשים מאד, כדאי לקחת בחשבון אל האלמנטים הקיימים באותו חלל ולזכור שאותו חיפוי צריך למשוך את תשומת הלב, ולכן כדאי שיהיה צבעוני מאד או עם ציור מיוחד.

בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את החומרים שמהם עשוי החיפוי, ובייחוד אם מתכננים לשלב אותו באזורים ציבוריים או אפילו בחוץ. חיפוי קיר חייב להיות עשוי מחומרי גלם איכותיים, חזקים ועמידים כדי שישרוד לאורך זמן, לא יתקלף מהקיר וגם לא ידהה. ולכן, מומלץ מאד לדאוג לפנות לכתובת הנכונה, שמתמחה בכך. כתובת כזו תוכל לספק לכם ציפוי קיר ברמה גבוהה, ציפוי שיתאים לקירות בבית או במשרד שלכם, לקירות באזורים פרטיים או במקומות ציבוריים. כך תיהנו ממענה מושלם ומדרך נפלאה לשדרג כל מראה.

מעבר לכך, וזוהי נקודה שכדאי לזכור, כדאי לקחת בחשבון את הרהיטים שבאותו חלל. מכיוון שחיפוי הקיר צפוי למשוך את העין ואת תשומת הלב, מומלץ שלא להעמיס סביבו באלמנטים דקורטיביים וברהיטים. עומס שכזה עשוי להכביד על הראה הקיים ולגרום לחוסר נוחות בקרב השוהים באותו חלל.

משפצים את הבית, את המשרד או אולי נמצאים בעיצומה של בנייה? מחפשים דרך להוסיף סטייל חדש ומרענן או אלמנט דקורטיבי ש”יקפיץ” את המראה? בית החיפויים היא הכתובת הנכונה. אצלנו תמצאו מגוון רחב של פתרונות לחיפוי וציפוי קירות שיוסיפו עניין, יופי וגם לא מעט סטייל למקום עצמו וישמשו כמענה דקורטיבי איכותי מאד למשך שנים. לפרטים נוספים ומענה לכל שאלה, נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון 054-954-9349